Naprawy dużego AGD Żywiec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żywcu

Naprawa AGD Żywiec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żywcu: ☎ 536061621. W żywieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żywiec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żywca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żywiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żywcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żywca i okolicy. Żywiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żywieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żywcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żywieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żywiec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!