Naprawy dużego AGD Żarki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Żarkach

Naprawa AGD Żarki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Żarkach: ☎ 536061621. W żareckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żarki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Żarek i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żarecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żarkach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żarek i okolicy. Żarecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żareckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żarkach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żareckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żarki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!