Naprawy dużego AGD Woźniki

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Woźnikach

Naprawa AGD Woźniki. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Woźnikach: ☎ 536061621. W woźnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Woźniki. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Woźnik i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Woźnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Woźnikach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Woźnik i okolicy. Woźnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez woźnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Woźnikach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z woźnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Woźniki

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!