Naprawy dużego AGD Wodzisław Śląski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Wodzisławiu Śląskim

Naprawa AGD Wodzisław Śląski. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Wodzisławiu Śląskim: ☎ 536061621. W wodzisławskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wodzisław Śląski. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wodzisławski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wodzisławiu Śląskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wodzisławia Śląskiego i okolicy. Wodzisławska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wodzisławskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wodzisławiu Śląskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wodzisławskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wodzisław Śląski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!