Naprawy dużego AGD Wisła

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Wiśle

Naprawa AGD Wisła. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Wiśle: ☎ 536061621. W wiślańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wisła. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Wisły i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wiślański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wiśle. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wisły i okolicy. Wiślańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wiślańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wiśle. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wiślańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wisła

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!