Naprawy dużego AGD Toszek

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Toszku

Naprawa AGD Toszek. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Toszku: ☎ 536061621. W toszeckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Toszek. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Toszka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Toszecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Toszku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Toszka i okolicy. Toszecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez toszeckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Toszku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z toszeckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Toszek

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!