Naprawy dużego AGD Tarnowskie Góry

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Tarnowskich Górach

Naprawa AGD Tarnowskie Góry. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Tarnowskich Górach: ☎ 536061621. W tarnogórskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Tarnowskie Góry. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Tarnowskich Gór i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Tarnogórski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Tarnowskich Górach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Tarnowskich Gór i okolicy. Tarnogórska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez tarnogórskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z tarnogórskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Tarnowskie Góry

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!