Naprawy dużego AGD Szczekociny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Szczekocinach

Naprawa AGD Szczekociny. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Szczekocinach: ☎ 536061621. W szczekocińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szczekociny. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Szczekocin i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szczekociński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szczekocinach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szczekocin i okolicy. Szczekocińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szczekocińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szczekocinach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szczekocińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szczekociny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!