Naprawy dużego AGD Świętochłowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Świętochłowicach

Naprawa AGD Świętochłowice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Świętochłowicach: ☎ 536061621. W świętochłowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Świętochłowice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Świętochłowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Świętochłowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Świętochłowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Świętochłowic i okolicy. Świętochłowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez świętochłowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Świętochłowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z świętochłowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Świętochłowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!