Naprawy dużego AGD Sośnicowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Sośnicowicach

Naprawa AGD Sośnicowice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Sośnicowicach: ☎ 536061621. W sośnicowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sośnicowice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Sośnicowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sośnicowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sośnicowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sośnicowic i okolicy. Sośnicowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sośnicowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sośnicowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sośnicowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sośnicowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!