Naprawy dużego AGD Siemianowice Śląskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Siemianowicach Śląskich

Naprawa AGD Siemianowice Śląskie. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Siemianowicach Śląskich: ☎ 536061621. W siemianowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Siemianowice Śląskie. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Siemianowic Śląskich i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Siemianowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Siemianowicach Śląskich. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Siemianowic Śląskich i okolicy. Siemianowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez siemianowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Siemianowicach Śląskich. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z siemianowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Siemianowice Śląskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!