Naprawy dużego AGD Rydułtowy

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Rydułtowach

Naprawa AGD Rydułtowy. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Rydułtowach: ☎ 536061621. W rydułtowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rydułtowy. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Rydułtów i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rydułtowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rydułtowach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rydułtów i okolicy. Rydułtowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rydułtowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rydułtowach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rydułtowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rydułtowy

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!