Naprawy dużego AGD Ruda Śląska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Rudzie Śląskiej

Naprawa AGD Ruda Śląska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Rudzie Śląskiej: ☎ 536061621. W rudzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ruda Śląska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Rudy Śląskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rudzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rudzie Śląskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rudy Śląskiej i okolicy. Rudzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rudzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rudzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ruda Śląska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!