Naprawy dużego AGD Radzionków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Radzionkowie

Naprawa AGD Radzionków. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Radzionkowie: ☎ 536061621. W radzionkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Radzionków. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Radzionkowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Radzionkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Radzionkowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Radzionkowa i okolicy. Radzionkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez radzionkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Radzionkowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z radzionkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Radzionków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!