Naprawy dużego AGD Racibórz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Raciborzu

Naprawa AGD Racibórz. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Raciborzu: ☎ 536061621. W raciborskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Racibórz. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Raciborza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Raciborski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Raciborzu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Raciborza i okolicy. Raciborska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez raciborskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Raciborzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z raciborskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Racibórz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!