Naprawy dużego AGD Pszczyna

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pszczynie

Naprawa AGD Pszczyna. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pszczynie: ☎ 536061621. W pszczyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pszczyna. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pszczyny i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pszczyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pszczynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pszczyny i okolicy. Pszczyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pszczyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pszczynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pszczyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pszczyna

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!