Naprawy dużego AGD Poręba

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Porębie

Naprawa AGD Poręba. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Porębie: ☎ 536061621. W porębskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Poręba. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Poręby i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Porębski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Porębie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Poręby i okolicy. Porębska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez porębskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Porębie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z porębskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Poręba

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!