Naprawy dużego AGD Pilica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Pilicy

Naprawa AGD Pilica. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Pilicy: ☎ 536061621. W pilickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pilica. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Pilicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pilicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pilicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pilicy i okolicy. Pilicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pilickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pilicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pilickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pilica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!