Naprawy dużego AGD Piekary Śląskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Piekarach Śląskich

Naprawa AGD Piekary Śląskie. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Piekarach Śląskich: ☎ 536061621. W piekarskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Piekary Śląskie. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Piekar Śląskich i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Piekarski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Piekarach Śląskich. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Piekar Śląskich i okolicy. Piekarska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez piekarskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Piekarach Śląskich. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z piekarskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Piekary Śląskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!