Naprawy dużego AGD Ogrodzieniec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Ogrodzieńcu

Naprawa AGD Ogrodzieniec. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Ogrodzieńcu: ☎ 536061621. W ogrodzienieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ogrodzieniec. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Ogrodzieńca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ogrodzieniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ogrodzieńcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ogrodzieńca i okolicy. Ogrodzieniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ogrodzienieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ogrodzieńcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ogrodzienieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ogrodzieniec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!