Naprawy dużego AGD Myszków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Myszkowie

Naprawa AGD Myszków. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Myszkowie: ☎ 536061621. W myszkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Myszków. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Myszkowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Myszkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Myszkowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Myszkowa i okolicy. Myszkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez myszkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Myszkowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z myszkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Myszków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!