Naprawy dużego AGD Mysłowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Mysłowicach

Naprawa AGD Mysłowice. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Mysłowicach: ☎ 536061621. W mysłowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Mysłowice. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Mysłowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Mysłowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Mysłowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Mysłowic i okolicy. Mysłowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez mysłowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Mysłowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z mysłowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Mysłowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!