Naprawy dużego AGD Miasteczko Śląskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Miasteczku Śląskim

Naprawa AGD Miasteczko Śląskie. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Miasteczku Śląskim: ☎ 536061621. W miasteckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Miasteczko Śląskie. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Miasteczka Śląskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Miastecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Miasteczku Śląskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Miasteczka Śląskiego i okolicy. Miastecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez miasteckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Miasteczku Śląskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z miasteckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Miasteczko Śląskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!