Naprawy dużego AGD Lędziny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Lędzinach

Naprawa AGD Lędziny. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Lędzinach: ☎ 536061621. W lędzińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Lędziny. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Lędzin i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Lędziński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Lędzinach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Lędzin i okolicy. Lędzińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez lędzińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Lędzinach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z lędzińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Lędziny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!