Naprawy dużego AGD Kuźnia Raciborska

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kuźni Raciborskiej

Naprawa AGD Kuźnia Raciborska. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kuźni Raciborskiej: ☎ 536061621. W kuźniańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kuźnia Raciborska. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kuźni Raciborskiej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kuźniańki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kuźni Raciborskiej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kuźni Raciborskiej i okolicy. Kuźniańka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kuźniańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kuźni Raciborskiej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kuźniańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kuźnia Raciborska

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!