Naprawy dużego AGD Koziegłowy

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Koziegłowach

Naprawa AGD Koziegłowy. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Koziegłowach: ☎ 536061621. W koziegłowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Koziegłowy. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Koziegłów i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Koziegłowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Koziegłowach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Koziegłów i okolicy. Koziegłowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez koziegłowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Koziegłowach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z koziegłowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Koziegłowy

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!