Naprawy dużego AGD Kłobuck

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Kłobucku

Naprawa AGD Kłobuck. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Kłobucku: ☎ 536061621. W kłobuckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Kłobuck. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Kłobucka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Kłobucki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Kłobucku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Kłobucka i okolicy. Kłobucka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez kłobuckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Kłobucku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z kłobuckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Kłobuck

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!