Naprawy dużego AGD Dąbrowa Górnicza

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Dąbrowie Górniczej

Naprawa AGD Dąbrowa Górnicza. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Dąbrowie Górniczej: ☎ 536061621. W dąbrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Dąbrowa Górnicza. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Dąbrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Dąbrowie Górniczej. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Dąbrowy Górniczej i okolicy. Dąbrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez dąbrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z dąbrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Dąbrowa Górnicza

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!