Naprawy dużego AGD Częstochowa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Częstochowie

Naprawa AGD Częstochowa. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Częstochowie: ☎ 536061621. W częstochowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Częstochowa. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Częstochowy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Częstochowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Częstochowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Częstochowy i okolicy. Częstochowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez częstochowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Częstochowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z częstochowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Częstochowa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!