Naprawy dużego AGD Czerwionka-Leszczyny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Czerwionce-Leszczynach

Naprawa AGD Czerwionka-Leszczyny. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Czerwionce-Leszczynach: ☎ 536061621. W czerwioneckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czerwionka-Leszczyny. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Czerwionki-Leszczyn i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czerwionecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czerwionce-Leszczynach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czerwionki-Leszczyn i okolicy. Czerwionecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czerwioneckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czerwionce-Leszczynach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czerwioneckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czerwionka-Leszczyny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!