Naprawy dużego AGD Czeladź

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Czeladzi

Naprawa AGD Czeladź. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Czeladzi: ☎ 536061621. W czeladzkim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Czeladź. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Czeladzi i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Czeladzki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Czeladzi. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Czeladzi i okolicy. Czeladzka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez czeladzkiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Czeladzi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z czeladzkim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Czeladź

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!