Naprawy dużego AGD Bytom

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Bytomiu

Naprawa AGD Bytom. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Bytomiu: ☎ 536061621. W bytomskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Bytom. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Bytomia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Bytomski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Bytomiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Bytomia i okolicy. Bytomska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez bytomskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Bytomiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z bytomskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Bytom

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!