Naprawy dużego AGD Będzin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Serwis sprzętu AGD w Będzinie

Naprawa AGD Będzin. Pogwarancyjny serwis dużego sprzętu AGD w Będzinie: ☎ 536061621. W będzińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużych urządzeń AGD (pralki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, zmywarki, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Będzin. Serwisanci nie oferują sprzedaży części zamiennych AGD. Części do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Mobilne naprawy sprzętu AGD - dojazdy do klientów na terenie Będzina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Będziński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Będzinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Będzina i okolicy. Będzińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez będzińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Będzinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z będzińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Będzin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!